SERIESPELET 97-98

Allsvenskan rond 1, rond 2, rond 3, rond 4, rond 5, rond 6, rond 7, tabell

Distriktsserien rond 1, rond 2, rond 3, rond 4, rond 5, rond 6, rond 7, tabell

 

Allsvenskan div III, grupp 7

Rond 1, söndagen den 28 oktober

Falköpings SS - Lidköpings SS 5 - 3
Jan-Ola Leifler - Peter Fransson 0 - 1
Jörgen Melander - Smail Beslagic 1 - 0
Ola Karlsson - Tord Eklund 1 - 0
Joakim Wetterskog - Viljo Koski 1 - 0
Jim Nordlund - Nezir Djapo 0 - 1
Dan Fogelberg - Arne Nyberg 1 - 0
Daniel Hansson - Thor Nättorp 0 - 1
Ingemar Gustavsson - Rudolf Vrabanc 1 - 0

Övriga resultat:

Majorna SS II - Uddevalla SS 5 - 3
Uddebo SK - Skara SS II -
Bengtsfors SK - SK Kamraterna Trollhättan -

Rond 2, söndagen den 16 november

Majorna SS II - Falköpings SS -
Rolf Sannes - Jan-Ola Leifler 1 - 0
Johannes Lindvall - Jörgen Melander ½ - ½
Jan Krüger - Ola Karlsson 0 - 1
Göran Fernmyr - Joakim Wetterskog 0 - 1
Thomas Tornfält - Jim Nordlund 1 - 0
Jesper Abrahamsson - Dan Fogelberg 0 - 1
Martin Johansson - Daniel Hansson 0 - 1
Carl-Olof Wiman - Ingemar Gustavsson 0 - 1

Övriga resultat:

Skara SS II - Bengtsfors SK -
Lidköpings SS - Uddebo SK 3 - 5
Uddevalla SS - SK Kamraterna Trollhättan -

Rond 3, söndagen den 7 december

Falköpings SS - Uddevalla SS 4 - 4
Jan-Ola Leifler - Mirsad Lelic ½ - ½
Jörgen Melander - Peter Fredriksson 1 - 0
Ola Karlsson - Roy Johansson 0 - 1
Joakim Wetterskog - Lars Persson ½ - ½
Jim Nordlund - Jörgen Smederöd 0 - 1
Dan Fogelberg - Mikael Pederson ½ - ½
Daniel Hansson - Senad Feric ½ - ½
Rune Florin - Tomas Jansson 1 - 0

Övriga resultat:

SK Kamraterna Trollhättan - Skara SS II -
Uddebo SK - Majorna SS II -
Bengtsfors SK - Lidköpings SS 1 - 7

Rond 4, söndagen den 18 januari

Falköpings SS - Uddebo SK -
Jan-Ola Leifler - Håkan Winfridsson 0 - 1
Ola Karlsson - Jörgen Svenningsson 0 - 1
Joakim Wetterskog - Bo Rylander 0 - 1
Dan Fogelberg - Lennart Uvhagen 0 - 1
Jim Nordlund - Slobodan Fazlinovic 1 - 0
Daniel Hansson - Kaarlo Lehtovita ½ - ½
Ingemar Gustavsson - Ingvar Stark 1 - 0
Rune Florin - Fredrik Rylander 1 - 0

Övriga resultat:

Majorna SS II - Bengtsfors SK -
Uddevalla SS - Skara SS II 3 - 5
Lidköpings SS - SK Kamraterna Trollhättan 5 - 3

Rond 5, söndagen den 8 februari

Bengtsfors SK - Falköpings SS -
Torfinn Johansen - Jörgen Melander 1 - 0
Ulf Svanqvist - Jan-Ola Leifler 1 - 0
Sten Rydh - Ola Karlsson 0 - 1
Robert Danielsson - Dan Fogelberg 1 - 0
Göte Karlsson - Joakim Wetterskog 0 - 1
Björn Martinsson - Jim Nordlund ½ - ½
Mattias Hammersberg - Daniel Hansson 0 - 1
David Rydh - Ingemar Gustavsson 0 - 1

Övriga resultat:

Uddebo SK - Uddevalla SS 5 - 3
SK Kamraterna Trollhättan - Majorna SS II -
Skara SS II - Lidköpings SS 6 - 2

Rond 6, söndagen den 1 mars

Falköpings SS - SK Kamraterna Trollhättan -
Jan-Ola Leifler - Per Green ½ - ½
Ola Karlsson - Hans-Olof Stolt 1 - 0
Dan Fogelberg - Folke Andersson ½ - ½
Joakim Wetterskog - Per-Arne Håkansson 1 - 0
Jim Nordlund - Torbjörn Wiklund ½ - ½
Daniel Hansson - Stig Hansson 1 - 0
Ingemar Gustavsson - Robert Söderberg 1 - 0
Rune Florin - Emir Pasic 1 - 0

Övriga resultat:

Majorna SS II - Skara SS II -
Uddebo SK - Bengtsfors SK -
Uddevalla SS - Lidköpings SS 1 - 7

Rond 7, söndagen den 22 mars

Skara SS II - Falköpings SS 3 - 5
Jan Möller - Jörgen Melander ½ - ½
Gunnar Johansson - Dan Fogelberg 0 - 1
Nicklas Strand - Ola Karlsson 0 - 1
Oliver Süttenbach - Jim Nordlund 0 - 1
Amir Memic - Joakim Wetterskog 1 - 0
Patrik Olsson - Jan-Ola Leifler ½ - ½
Simon Olsson - Daniel Hansson 1 - 0
Raif Jasarevic - Ingemar Gustavsson 0 - 1

Övriga resultat:

Bengtsfors SK - Uddevalla SS -
SK Kamraterna - Uddebo SK 2 - 6
Lidköpings SS - Majorna SS II 6 - 2

Serietabell:

  Allsvenskan div III, grupp 7 V O F BP MP
1 Falköpings SS 5 1 1 34 11
2 Skara SS II 5 0 2 33 10
3 Uddebo SK 5 0 2 32 10
4 Lidköpings SS 4 0 3 33 8
5 Majorna SS II 3 0 4 24½ 6
6 SK Kamraterna Trollhättan 3 0 4 23½ 6
7 Uddevalla SS 1 1 5 23 3
8 Bengtsfors SK 1 0 5 22 2

 

Distriktsserien div II

Rond 1, söndagen den 28 oktober

Falköpings SS II - Tibro SK III 5 - 0
Jan-Ove Kjellander - Mickael Krusell 1 - 0
Alf Kjellander - Kent Persson 1 - 0
Hans Johansson - Thomas Sjögren 1 - 0
Joakim Lood-Pihlström - Ulf Sjögren 1 - 0
Johan Kristoffersson - Filip Krusell 1 - 0

Övriga resultat:

Skara SS VI - Skara SS V 1 - 4
Tidaholms SS - Fristads SK III -
Herrljunga SA II - Lidköpings SS II -

Rond 2, söndagen den 16 november

Skara SS VI - Falköpings SS II -
Roland Nilsson - Jan-Ove Kjellander 0 - 1
Anders Brandin - Alf Kjellander 0 - 1
Jimmy Olsson - Berith Andersson 0 - 1
Junior Sandvik - Johan Kristoffersson ½ - ½
Petter Järleby - Keith Nordlund 1 - 0

Övriga resultat:

Fristads SK III - Herrljunga SA II -
Tibro SK III - Tidaholms SS 1 - 4
Skara SS V - Lidköpings SS II 1 - 4

Rond 3, söndagen den 7 december

Falköpings SS II - Skara SS V - ½
Jan-Ove Kjellander - Carina Eklund 1 - 0
Alf Kjellander - Thomas Holmström 1 - 0
Hans Johansson - Joel Ekblad 1 - 0
Joakim Lood-Pihlström - Tai Wai Cheng 1 - 0
Johan Kristoffersson - Anders Brandin ½ - ½

Övriga resultat:

Tidaholms SS - Skara SS VI 3 - 2
Herrljunga SA II - Tibro SK III 5 - 0
Lidköpings SS II - Fristads SK III 2 - 3

Rond 4, söndagen den 18 januari

Falköpings SS II - Tidaholms SS 3 - 2
Jan-Ove Kjellander - Jonas Gustavsson ½ - ½
Alf Kjellander - Tommy Frändberg 1 - 0
Berith Andersson - Stig Svensson 1 - 0
Hans Johansson - Allan Larsson ½ - ½
Johan Kristoffersson - Christer Ehn 0 - 1

Övriga resultat:

Skara SS VI - Herrljunga SA II -
Tibro SK III - Lidköpings SS II ½ -
Skara SS V - Fristads SK III 4 - 1

 

Rond 5, söndagen den 8 februari

Herrljunga SA II - Falköpings SS II ½ -
Sven-Göran Lennartsson - Jan-Ove Kjellander ½ - ½
Lars-Olov Johansson - Alf Kjellander 0 - 1
Nils Nyström - Berith Andersson 0 - 1
Gösta Thilander - Hans Johansson 0 - 1
Gösta Andersson - Joakim Lood-Pihlström 0 - 1

Övriga resultat:

Fristads SK III - Tibro SK III 5 - 0
Tidaholms SS - Skara SS V 3 - 2
Lidköpings SS II - Skara SS VI 3 - 2

Rond 6, söndagen den 1 mars

Falköpings SS II - Lidköpings SS II 4 - 1
Jan-Ove Kjellander - Ingemar Karlsson 0 - 1
Alf Kjellander - Osman Cehajic 1 - 0
Berith Andersson - Rickard Apell 1 - 0
Hans Johansson - John Klint 1 - 0
Joakim Lood-Pihlström - W O 1 - 0

Övriga resultat:

Skara SS VI - Fristads SK III 2 - 3
Tidaholms SS - Herrljunga SA II 4 - 0
Skara SS V - Tibro SK III 4 - 1

Rond 7, söndagen den 22 mars

Fristad SS III - Falköpings SS II -
Jan-Olof Friberg - Rune Florin ½ - ½
Mikael Ragnarsson - Alf Kjellander 0 - 1
Erkki Syrjälä - Berith Andersson 0 - 1
Peter Magnusson - Joakim Lood-Philström 0 - 1
Folke Wahlsten - W O 1 - 0

Övriga resultat:

Herrljunga SA II - Skara SS V 0 - 5
Lidköping SS II - Tidaholms SS - ½
Tibro SK III - Skara SS VI 1 - 4

 

 

Serietabell

  Distriktsserien div II V O F BP MP
1 Falköpings SS II 7 0 0 29 14
2 Tidaholms SS 5 0 2 20 10
3 Lidköpings SS II 4 1 2 21½ 9
4 Skara SS V 4 0 3 20½ 8
5 Fristads SK III 4 0 3 18½ 8
6 Herrljunga SA II 2 1 4 13 5
7 Skara SS VI 1 0 6 14 2
8 Tibro SK III 0 0 6 0